Henkilökunta (kokeilu)

03.13.2018


Tommo Koivusalo : Yksikön päällikkö (Head of Unit)

Tommo Koivusalo

Yksikön päällikkö (Head of Unit)

tommo.koivusalo@hel.fi

Toivo Utso : Palvelupäällikkö (Head of Services)

Toivo Utso

Palvelupäällikkö (Head of Services)

toivo.utso@hel.fi

Valentin Babitzin : Startti Plus asiantuntija, HUK ry

Valentin Babitzin

Startti Plus asiantuntija, HUK ry

valentin.babitzin@hel.fi

Elie El-Khouri : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Elie El-Khouri

Yritysneuvoja (Business Advisor)

elie.el-khouri@hel.fi

Eveliina Heinonen : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Eveliina Heinonen

Yritysneuvoja (Business Advisor)

eveliina.heinonen@hel.fi

Hannele Kostiainen : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Hannele Kostiainen

Yritysneuvoja (Business Advisor)

hannele.kostiainen@hel.fi

Timo Suokas : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Timo Suokas

Yritysneuvoja (Business Advisor)

timo.suokas@hel.fi

Roger Törnblom : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Roger Törnblom

Yritysneuvoja (Business Advisor)

roger.tornblom@hel.fi

Heli Vuoksimaa : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Heli Vuoksimaa

Yritysneuvoja (Business Advisor)

heli.vuoksimaa@hel.fi

Joni Lehto : Projektipäällikkö (Project Manager)

Joni Lehto

Projektipäällikkö (Project Manager)

joni.lehto@hel.fi

Gian-Luca Cioletti : Yritysneuvoja (Business Advisor)

Gian-Luca Cioletti

Yritysneuvoja (Business Advisor)

gianluca.cioletti@hel.fi

Touko Kontro : Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

Touko Kontro

Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

touko.kontro@hel.fi

Christian Lardot : Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

Christian Lardot

Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

christian.lardot@hel.fi

Ari Seppänen : Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

Ari Seppänen

Startup-yritysneuvoja (Startup Business Advisor)

ari.seppanen@hel.fi

Timo Helenius : Partnerit (Partnerships)

Timo Helenius

Partnerit (Partnerships)

timo.helenius@hel.fi

Henrik Keinonen : Partnerit (Partnerships)

Henrik Keinonen

Partnerit (Partnerships)

henrik.keinonen@hel.fi

Lauri Määttänen : Ohjelmapäällikkö (Program Manager)

Lauri Määttänen

Ohjelmapäällikkö (Program Manager)

lauri.maattanen@hel.fi

Laura Kylliäinen : Projektikoordinaattori (Project Coordinator)

Laura Kylliäinen

Projektikoordinaattori (Project Coordinator)

laura.kylliainen@hel.fi

Soile Pietilä : Tapahtumapäällikkö (Event Manager)

Soile Pietilä

Tapahtumapäällikkö (Event Manager)

soile.pietila@hel.fi

Qiongfang Zheng : Projektipäällikkö (Project Manager)

Qiongfang Zheng

Projektipäällikkö (Project Manager)

qiongfang.zheng@hel.fi

Liisa Mallat : Suunnittelija (Planner)

Liisa Mallat

Suunnittelija (Planner)

liisa.mallat@hel.fi

Soile Vesala : Graafinen suunnittelija (Graphic Designer)

Soile Vesala

Graafinen suunnittelija (Graphic Designer)

soile.vesala@hel.fi

Elisa Kouvonen : Partnerit (Partners)

Elisa Kouvonen

Partnerit (Partners)

elisa.kouvonen@hel.fi

Jorma Nordlin : Projektisuunnittelija (Project Designer)

Jorma Nordlin

Projektisuunnittelija (Project Designer)

jorma.nordlin@hel.fi

Teemu Polo : Kehittäminen (Development)

Teemu Polo

Kehittäminen (Development)

teemu.polo@hel.fi

Hanne Grönlund : Assistentti (Assistant)

Hanne Grönlund

Assistentti (Assistant)

hanne.gronlund@hel.fi

Sanna Naumanen : Toimistosihteeri (Office Secretary)

Sanna Naumanen

Toimistosihteeri (Office Secretary)

sanna.naumanen@hel.fi

Tuulia Rauhala-Kaltio : Yrityskoordinaattori, Rekrytoinnit (Business Coordinator, Recruitment)

Tuulia Rauhala-Kaltio

Yrityskoordinaattori, Rekrytoinnit (Business Coordinator, Recruitment)

tuulia.rauhalakaltio@hel.fi

Otto Heikkilä : Markkinointiassistentti (Marketing assistant)

Otto Heikkilä

Markkinointiassistentti (Marketing assistant)

otto.heikkila@hel.fi